HONORATA BOJAR • PSYCHODIETETYK

Poznajmy się

Moja filozofia

Jedzenie zawsze wywołuje emocje. Idealnie kiedy potrawy, które spożywamy napełniają nas szczęściem, radością i witalnością. W czasach, gdy pożywienie zawiera coraz więcej dziwnie brzmiących składników i to nie ze względu na ich egzotykę, a obfitość sklepowych półek dosłownie sama wpada nam do koszyków z zakupami, coraz trudniej nam odnaleźć sedno prawidłowego i zdrowego odżywiania. Moja filozofia pomocy to podążanie za ludzkimi potrzebami na poziomie jedzenia i emocji.

Świadome odżywianie

W swojej pracy nie koncentruję się na ograniczaniu, ale na poszukiwaniu    oraz eksplorowaniu źródeł energii dla naszej intensywnej codzienności. Kluczową kwestią pozostaje świadome odżywianie dla naszego własnego zdrowia, jak i dla zdrowia naszej planety. Jednakże niezmiennie upieram się przy twierdzeniu, że jedzenie jest też przyjemnością i przygodą. Pozwól więc, że wspólnie znajdziemy co dla Ciebie najlepsze.

 

Dietetyka, psychodietetyka

Jestem dyplomowaną psychodietetyczką ( Uniwersytet SWPS Poznań), magistrem dietetyki (Uniwersytet Przyrodniczy, Wydział Żywności i Żywienia Człowieka, Poznań). Jestem też filologiem języka angielskiego, a moja poprzednia praca magisterska dotyczyła inteligencji emocjonalnej w życiu społecznym. Od zawsze kręciły mnie emocje, jedzenie i ludzie. We wczesnej młodości sama zmagałam się z zaburzeniami odżywiania, dlatego doskonale wiem, jak to jest, kiedy jedzenie staje się Twoim ciężarem. Nieustannie poszerzam swój warsztat pracy, szkoląc się zarówno w Polsce jak i  np. w USA (Yale University), Wielkiej Brytanii (the British Dietitic Association) , Australii (Monash University).                    

W spektrum moich zainteresowań są choroby o podłożu metabolicznym, choroby zapalne o podłożu immunologicznym, choroby układu trawiennego, zaburzenia odżywiania oraz wszystko, co wyjaśnia związek między psyche i some. Jestem miłośniczką podróży, zwierzaków, aktywności fizycznej i jedzenia 😉        

 

Bon upominkowy

Podaruj wyjątkowy prezent i zadbaj o zdrowie bliskiej Ci osoby.
Zamów bon podarunkowy na dowoloną kwotę.

Gdzie mnie znajdziesz?